LMG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., ul. Waryńskiego 32–36, 86-300 Grudziądz [zobacz jak dojechać]

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Oferty pracy07.02.2023

Specjalista ds. kadr i płac

Specjalisty ds kadr i płac.

Poszukujemy osoby ze znajomością przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych,

która potrafi organizować pracę własną, jest dyskretna, sumienna, dociekliwa i rzetelna w wypełnianiu swoich obowiązków.

Opis stanowiska:

- prowadzenie akt osobowych pracowników i pozostałej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, świadectwa, skierowania na badania), praca z programem kadrowym,

- obsługa zleceniobiorców: wystawianie umów zleceń, kwalifikowanie do ubezpieczeń społecznych,- obsługa procesu PPK,
- obsługa Płatnika w zakresie dokumentów zgłoszeniowych,
- wprowadzanie danych z raportów produkcyjnych do programu rozliczającego akord, weryfikacja brakujących danych np. dotyczących czasu pracy, rodzaju obuwia itp.,
- naliczanie wynagrodzeń: weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy pracowników, przygotowywania danych do naliczenia wynagrodzenia, a także weryfikacja kompletności i poprawności wypłat wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców;
- sporządzanie raportów i zestawień,
- wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest stabilna,

ma ugruntowaną pozycję na rynkach krajowych jak i zagranicznych.

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na kariera@lemigo.com.pl lub osobiście na portierni ul. Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz.

Uwaga! Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."